Виробництво металорукавів

HYDROSCAND пропонує широкий спектр металорукавів, адаптованих під різні види використання. Ми можемо виробляти невеликі партії унікальних з'єднань. Всі шланги перевіряються на предмет протікань і проходять тест на тиск.

 

Області застосування металорукавів:

Демпфер вібрацій, рукав завантаження і розвантаження, підходить для пари, агресивних рідин, хімікатів, газів і вихлопних газів.
Застосовується в атомній, нафто-і газопереробній, металургійній, суднобудівній, автомобільній, верстатобудівній, хімічній, кріогенній, харчовій промисловості, а також при органічному синтезі і в медицині.

 

ПАРАЛЕЛЬНО ГОФРОВАНІ МЕТАЛОРУКАВА

Паралельно гофровані металорукава HYDROSCAND зроблені з неіржавіючої сталі. Шланги дуже гнучкі й у них довгий термін придатності. Вони стійкі до тиску, здатні поглинати вібрації і добре підходять для пульсуючого тиску і частих рухів.

Паралельно гофровані металорукава можуть бути використані в зонах високих температур, наприклад, моторному відсіку. Ще вони можуть бути використані для перевезення різних рідин - гарячих, холодних і агресивних - наприклад, лугів. Шланги повністю герметичні, що робить їх ідеально відповідними для транспортування пари і газів.

HYDROSCAND пропонує паралельно гофровані металорукава, які витримують робочий тиск аж до 50 Бар і температури від -200°С до + 550°С.

 

СПІРАЛЬНО ГОФРОВАНІ МЕТАЛОРУКАВА

Спірально гофровані металорукава HYDROSCAND подібні паралельно гофрованим, вони виконані з неіржавіючої сталі, але мають набагато більшу гнучкість. Вони витримують робочий тиск до 175 Бар і температуру в межах від -200°С до + 550°С.

 

ПОВНІСТЮ БЛОКОВАНІ МЕТАЛЕВІ РУКАВА - ВИХЛОПНІ ШЛАНГИ

У наборі металевих шлангів HYDROSCAND включені шланги з нержавіючої сталі, розроблені таким чином, що вони можуть бути від'єднані і прикріплені. Це означає, що вони стійкі до скручування, розтягування та зовнішніх навантажень.

Такі блокувальні шланги добре підходять в якості вихлопних шлангів / вихлопних труб вантажних автомобілів, сільськогосподарської техніки, дизельних генераторів і подібних схем. Шланги також можна використовувати для перевезення зерна, гранул і тирси. Крім того, вони можуть служити гарним механічним захистом для механічних кабелів.

HYDROSCAND пропонує вихлопні рукава, що витримують температуру до + 800 ° С.