Гідрофікація вантажівок

СписокСітка

Показати:

Всі

Чому варто купити комплект гідравліки на тягач від компанії HYDROSCAND

Компанія HYDROSCAND - світовий лідер виробництва гідравлічного устаткування для спецтехніки. Весь товар проходить суворий контроль якості на виробництві в Швеції. Ми є офіційним представником даної компанії в Україні, тому в каталозі продукції на сайті Ви знайдете якісні комплектуючі і широкий вибір гідравлічного обладнання для гідрофікаціі спецтехніки. За час свого існування (з 2008 року) компанія HYDROSCAND Україна завоювала довіру покупців. Шведський виробник пропонує лише перевірений світовою бренд в сфері гідравлічного обладнання.
Комплект гідравліки на тягач призначений для того, щоб перетворити звичайний тягач в багатофункціональну спецтехніку. Гідравлічна система на тягач дозволяє використовувати вантажне авто як самоскид, кран-маніпулятор, бетономішалку, сміттєвоз.

Що входить в комплект гідравліки на тягач

У систему гідрофікаціі тягача входять такі вузли:

 • Коробка відбору потужності. Вона служить для передачі енергії від двигуна внутрішнього згоряння на робоче обладнання (найчастіше гидронасос високого тиску). Коробка нормально розімкнути, тому наводиться в зачеплення за допомогою пневматичної лінії. Цей елемент управляється за допомогою джойстика-розподільника, який встановлюється в кабіні водія.
 • Вал відбору потужності. Механізм застосовується для передачі потужності коробки змінних передач на коробку відбору потужності за допомогою шліцьового вала.
 • Гідравлічний насос високого тиску. Підключається до коробки відбору потужності через шліцьовій вал відбору потужності.
 • Гідравлічний розподільник. Це пристрій регулює і направляє потік робочої рідини (гідравлічного масла). Найчастіше кріпиться до гідравлічного баку і за допомогою рукавів високого тиску з'єднується з основною гідросистемою автомобіля. У разі, якщо Ви підбираєте гідрокомпоненти на будівництво самоскида, встановлюється гідрораспределітельний клапан (дивертор). Він регулює швидкість підняття і опускання кузова. Регулювання може відбуватися з кабіни водія або безпосередньо на самому Гідророзподільники.
 • Свіч або пневматичний вимикач (джойстик). Такий вимикач виступає в ролі керуючого розподільника. Їм можна дистанційно (з кабіни водія) керувати гідрораспределітельним клапаном, тим самим прискорюючи або сповільнюючи процес підняття або опускання. Також їм можна зупинити робочий орган в певному положенні. За допомогою цього ж джойстика можна управляти коробкою відбору потужності (включення гідравлічної системи). Найчастіше до свічу підводиться пневматична лінія вантажівки, яка і управляє іншими гідросистемами.
 • Гідравлічний бак. Основне призначення - зберігання, відстій і охолодження гідравлічного масла. Такі баки не герметичні, тому комплектуються кришками-Сапун для запобігання потрапляння сторонніх часток і пилу з зовнішнього середовища. Також для контролю за рівнем і температурою масла встановлюються індикатори з термометрами - довгаста колба з термометром, вмонтована в лицьову сторону гидробака. Виготовляються гідробаки зі сталі або алюмінію. Алюмінієві баки більш популярні - вони легше і мають кращу тепловіддачею.
 • Сполучна арматура. Сюди входять: кріпильні болти, хомути, адаптери, рукава високого тиску, пневмотрубкі, рукава низького тиску, з'єднувальні ніпелі ..

Критерії вибору гідрообладнання на тягач

Основними критеріями вибору гідравлічного обладнання на тягач є:

 • Якість всіх комплектуючих. Це забезпечує довгу і безперешкодну роботу всіх механізмів;
 • Напрямок переобладнання. Виходячи з цього підбираються всі подальші комплектуючі. Адже на сміттєвоз і кран маніпулятор буде поставлятися різне устаткування, яке не підходить один до друг;
 • Потужність вантажівки-донора. Важливий критерій - це потужність самого вантажного автомобіля;
 • Компактність і обмеження в просторі. Комплектуючі варто вибирати не тільки по потужності, але і за габаритами, заздалегідь передбачивши, влізе чи все обладнання.

Купити комплект гідрофікаціі вантажних автомобілів

Широкий вибір і лояльні ціни на нашому сайті не залишать Вас байдужими. Щоб оформити заявку на підбір комплектуючих для перетворення вашого вантажівки, Ви можете скористатися онлайн-формою в нашому інтернет-магазині. Ще один варіант - приїхати до нас в магазин-майстерню. Ми представлені у всіх великих містах України. Якщо ж у Вас виникає проблема дістатися до нас, звертайтесь до нашого технічними фахівцями, і вони з радістю нададуть Вам консультацію і допоможуть оформити адресну доставку прямо до дверей.
Не важливо яка у Вас марка вантажівки, ми допоможемо Вам у вирішенні завдання гідрофікаціі тягача!