Хомути для шлангів

Асортимент компанії Hydroscand включає в себе безліч хомутів різних розмірів і типів - починаючи з вузьких стрічкових хомутів і закінчуючи хомутами безпеки з нержавіючої сталі. При виборі відповідного хомута необхідно брати до уваги такі аспекти як:

 - вимоги безпеки;

 - товщину стінки;

 - матеріал рукава;

 - робочий тиск;

 - особливості речовин, що транспортуються.

На вибір представлені як одноразові (закжімаемие щипцями), так і багаторазові хомути (фіксуються болтом). Пропонуються стрічкові хомути і фіксатори, які дозволять виготовити кріплення підходящого Вам розміру. Хомути виготовлені з алюмінію, вуглецевої або нержавіючої сталі. Доступні прогумовані хомути для фіксації труб DIN стандарту. Хомути, для безпеки, можна використовувати тільки з сполуками, які оснащені замком необхідного типу. Робочий тиск рукава в зборі залежить від робочого тиску всіх компонентів і може бути нижче, ніж робочий тиск хомута, представлене в таблиці.

СписокСітка

Показати:

Всі
Хомут рукавний черв'ячний ABA Original
Артикул: 5561
Хомути ABA Original характеризуються цільноштампованим корпусом підвищеної міцності, а також відборт..
Хомут рукавний MINI KLIP Mikalor Normal
Артикул: 5561-00
Рукавний хомут «Mini» виготовлений з низьковуглецевої сталі, і при затягуванні смуга щіл..
Черв'ячний рукавний хомут MIKALOR ASFA-L W1
Артикул: 5568
Черв'ячний хомут відповідає вимогам стандарту DIN3017. Максимальний робочий тиск залежить від ро..
Пружинний рукавний хомут MIKALOR W1
Артикул: 5560
Конструкція хомута забезпечує підтримку одного і того ж радіального зусилля незалежно від змін темпе..
Силовий хомут з внутрішнім шестигранником, MPC
Артикул: 5565-00
Хомут для побутового застосування. Закріплюється одним болтом M6. ..
Силовий хомут подвійний з внутрішнім шестигранником, MPC
Артикул: 5566-00
Хомут для побутового застосування. Закріплюється двома болтами M6. ..
Силовий супер хомут болтовий, MPC
Артикул: 5567-50
Хомути з закругленими краями виключають пошкодження рукава і підходять для рукавів з тонкою стінкою...
Посилений затискної болтової рукавний хомут, Ludecke
Артикул: 5001-15
Рукавний хомут для рукавів промислового призначення.   ..
Хомут з двома вушними зажимами
Артикул: 5560-10
Використання двох вушних затискачів є економічним рішенням для герметичних простих вузлів шлангів на..

Хомути для шлангів Hydroscand

Hydroscand - один зі світових лідерів виробництва комплектуючих для гідравлічних і пневматичних систем. За час свого існування компанія зуміла завоювати довіру у покупців і повагу серед конкурентів. Шведський виробник пропонує продукцію найвищої якості, яка широко застосовується в різних сферах промисловості. Одними з найбільш поширених виробів вважаються хомути для РВТ і промислових шлангів.

Купити хомути для шлангів в Україні

Купити рукавний хомут можна в онлайн-магазині «Гідросканд». Ми є офіційним дилером шведської компанії в Україні, тому в каталозі представлені тільки оригінальні сполуки для шлангів систем гідравліки та пневматики. Пряма співпраця з виробником і лояльна цінова політика дозволяють пропонувати найбільш приємні ціни на продукцію. До того ж для зручності клієнтів наш магазин організував оперативну доставку кріплень для РВТ в будь-які міста України.

Пропоновані хомути для шлангів

Шведський виробник Hydroscand надає великий вибір хомутів для шлангів різних механізмів, що використовуються для транспортування різних гідравлічних і технічних рідин. Всі види виробів здатні забезпечувати надійні герметичні з'єднання гнучкого трубопроводу або патрубків, які експлуатуються при підвищеному тиску, механічних навантаженнях і вібраціях.

Особливості черв'ячних хомутів

Такі стягнуті кріплення являють собою стрічку з перпендикулярними прорізами, на краю якої розташований черв'ячний замок і гвинт. Коли гвинтовий стрижень обертається, відбувається розтяжка або затягування стрічки, внаслідок чого здійснюється стиснення або розтиск шлангу при рівномірному розподілі обтискного зусилля по всьому колу. Завдяки упору замку в прорізах забезпечується надійність утримування рукавів навіть при сильних вібраціях. Черв'ячні хомути характеризуються високою міцністю на розтягнення і стійкістю до розривів.
Компанія Hydroscand пропонує три види даних з'єднувачів:
Моделі, які мають просічену стрічку. Відносно недовговічні вироби, які не розраховані на багаторазове використання, при цьому з плином часу просічки можуть пошкодити або деформувати верхній гумовий шар шлангів.
Хомути, які мають формовану накатку. Це більш досконалі кріплення, які сприяють наданню більшого притискного зусилля. Абсолютно гладка внутрішня сторона і округлення країв виключають «травмування» матеріалу фіксуючих рукавів. Для виготовлення кріплень використовують оцинковану або нержавіючу сталь, що забезпечує підвищений експлуатаційний ресурс.

Використання силових болтових хомутів

Це обтискні кріплення посиленого типу, за допомогою яких фіксують еластичні, жорсткі, товстостінні, армовані РВТ і шланги, котрі піддаються високому внутрішньому тиску. Завдяки підвищеним затискним властивостями силові хомути гарантують максимальну герметичність шлангових з'єднань. Для затягування стрічки в якості стягають механізмів служать болти, які розраховані на багаторазове застосування. Єдиним недоліком силових хомутів вважається невеликий діапазон затиску.
Для стягування стрічки використовується одноболтовому або двоболтовому механізм. При цьому великий розмірний ряд дозволяє підібрати відповідні з'єднувачі для труб конкретного діаметру.

Переваги пружинних хомутів

Посилені пружинні хомути часто застосовуються для гнучкого трубопроводу, який схильний до тепловому розширенню і іншим видам деформацій. Для виготовлення виробів використовується спеціальна пружинно-ресорна сталь, яка має підвищену міцність. Пружинні фіксатори є самозатискними, а для їх установки використовуються спеціальні кліщі.
Компанія Hydroscand також пропонує притискні кріплення, які дозволяють надійно фіксувати відразу кілька шлангів до стіни за допомогою саморізів або анкерів.