Пневмоциліндри
Metalwork Italy

СписокСітка

Показати:

Всі
Нетипові пневмоциліндри
Артикул: 532942
Нетиповий пневмоциліндр   ..
Картриджні пневмоциліндри
Артикул: 532949
Мініатюрний (картриджний) пневматичний циліндр.   ..

Пневматичні циліндри Hydroscand

Пневматичні циліндри HYDROSCAND мають високий попит на світовому ринку пневматичних виробів. Висока якість та лояльна ціна роблять бренд провідним виробником фітингів, циліндрів, інструментів для підключення пневматики, трубок, клапанів для пневматичних систем. Вся продукція HYDROSCAND відрізняється найвищою якістю виконання. Наша мережа майстерень гідравліки має у своєму асортименті широкий вибір оснастки для пневматики. Ми є офіційним представником шведського бренду в Україні, тому пропонуємо конкурентні ціни на ринку України.
HYDROSCAND AB Group у своєму каталозі представляє великий асортимент та вибір пневматичних циліндрів для різних середовищ та галузей важкої та легкої промисловості. Всі вироби виготовляються за чинними європейськими стандартами ISO та DIN.
Купити та замовити з доставкою по Україні пневмоциліндр для преса або іншого обладнання Ви можете у нашому інтернет-магазині.

Види пневмоциліндрів

Пневматичний циліндр - це пристрій, який перетворює тиск повітря на поступальні рухи штока циліндра. Основний робочий тиск від 6 до 8 БАР.
У сучасній пневматиці виділяють такі основні види:

  • Пневмоциліндри стандартного виконання. Це найчастіший представник пневматичної системи. Має невеликий хід штока та діаметр поршня. Підходить для основних рядових завдань.
  • Пневматичні циліндри із великим діаметром штока. Його призначення - підвищення великої ваги. За рахунок більшого діаметра поршня та малого ходу штока виникає інтенсивніше зусилля при однаковому тиску системи.
  • Пневмоциліндри мініатюрного виконання. Їхня головна характеристика — малі габарити. В основному використовуються як притиск.
  • Тонкі пневматичні циліндри. Мають досить тривалий перебіг і невеликий діаметр поршня. Їхня головна особливість — швидке пересування при малому зусиллі.
  • Міні-пневматичні циліндри. Вони мають дуже малі розміри і ходи (наприклад, діаметр поршня 6 мм, а хід штока 5 мм). Використовують для фіксації невеликих механізмів під час роботи пневмосистеми.
  • Пневматичні циліндри із поворотним механізмом. Особливістю цього виду є обертання за прямою лінії, але в кут, менше 360°.

 Щоб закрити відразу кілька завдань у процесі проектування, розроблені пневматичні циліндри з такими параметрами:

  • із квадратним профілем штока. Це рішення не дає штоку обертатися навколо осі в процесі роботи.
  • з пружним штоком або поршнем. Пружина виконує зворотний чи прямий хід. Його використовують, якщо хід під дією пружини не впливає на систему за швидкістю повернення та зусилля. Це покращення дозволяє заощадити енергію.
  • Двосторонній шток. Проходить через один поршень та має вихід на дві сторони корпусу.