Фільтр товарів
Ціна
грн
застосувати

Електричні обтискні верстати для РВТ

СписокСітка

Показати:

Всі
Верстат для обпресування РВТ Finn — Power P32 MS
Артикул: 90620100
Прес для обтискання (обпресування, штуцерування) РВТ. Обтискання втулок на РВТ для фіксації штуцерів..
Прес для обтискання РВТ Finn-Power P32x
Артикул: 90621111
Гідравлічний прес для штуцерування РВТ. Обтискання втулок на РВТ для фіксації штуцерів. ..
Верстат для обпресування РВТ Finn — Power P20 MS
Артикул: 90680000
Прес для обтискання (обпресування, штуцерування) РВТ. Обтискання втулок на РВТ для фіксації штуцерів..
Станок для опресування РВТ Hydroscand H24BASIC
Артикул: 90280014
Прес для обтискання (опресування, штуцеровки) шлангів, труб. Обтискання втулок на РВТ для фіксації ш..
Обтискувальна машина HYDROSCAND H 24 Dymamic
Артикул: 90280065
Прес для обтискання (опресування, штуцерування) шлангів. Обтискання втулок на РВТ для фіксації штуце..
Верстат для опресування РВТ Hydroscand — H 32 D AutoCall
Артикул: 90280003
Прес для обтискання (опресування, штуцерування) шлангів, труб. Обтискання втулок на РВТ для фіксації..
Верстат для опресування РВТ Hydroscand H24 D AutoCall
Артикул: 90280002
Прес для обтискання (опресування, штуцерування) шлангів, труб. Обтискання втулок на РВТ для фіксації..

Верстат для опресування Hydroscand

Компанія HYDROSCAND Україна - світовий лідер в сфері виробництва гідравлічного устаткування для спецтехніки. Компанія відрізняється високим шведським якістю, інноваційними технологіями, новими технічними розробками. Вся продукція, яка знаходиться у величезному каталозі, має широке застосування в сучасній технологічній сфері. За час свого існування (з 2008 року) HYDROSCAND Україна завоювала довіру у багатьох покупців. Шведський виробник пропонує лише перевірений світовою бренд в сфері гідравлічного обладнання.
Ми є офіційним представником даної компанії в Україні, тому в нашому каталозі продукції Ви знайдете тільки якісні комплектуючі і широкий вибір обладнання для гідравлічних систем і для виробництва рукавів високого тиску.

Обтискний верстат для РВТ: сфера застосування

Перші моделі гідравлічних обтискних верстатів, випущені на ринок в 1960-х роках, відмінно зарекомендували себе на ринку гідравліки. Верстати для обтиску гідравлічних шлангів під торговою назвою Finn-Power та HYDROSCAND поширюються по всьому світу. Найчастіше вони стають базовим обладнанням одних з найбільш популярних виробників гідравлічних і промислових шлангів високого тиску, і вони використовують деякі моделі донині.
Обтискні стани для рукавів високого тиску використовують в таких сферах:

  • гірничодобувна;
  • сільськогосподарська;
  • суднобудівна;
  • дорожньобудівна;
  • автотранспортна;
  • електроенергетика;
  • металопрокатний;
  • авіаційна та інші.

Щорічно Finn-Power та HYDROSCAND виробляє тисячі різних типів обпресувальних машин. Finn-Power та HYDROSCAND прославилися в усьому світі обтискними машинами. HYDROSCAND Україна пропонує надійне, точне і довговічне устаткування, що відповідають вимогам важкої і легкої промисловості, які допоможуть своїй галузі за призначенням.

Види верстатів для опресовування шлангів

Продукція Finn-Power та HYDROSCAND пропонує найвищу і найнадійніше якість матеріалів і збірки. Абсолютно все обладнання проходить випробування. Успіх продуктів фінського і шведського бренду полягає у великій кількості професіоналів з орієнтуванням на обслуговування кінцевих клієнтів. Машини для опресовування шлангів цих виробників є кращі інженерні розробки.
У свою чергу, верстати для обтиску шлангів високого тиску діляться на типи:

  • Портативні верстати для опресування. Це верстати для сервісного використання, відрізняються ручним приводом і невеликими габаритами. Найпопулярніші моделі - це H16HP від ​​шведського HYDROSCAND і який можна порівняти за принцип роботи даного продукту з ним P16HP від ​​фінського FINN-POWER. Ці обтискні машини знайдуть застосування в будь-якій галузі важкої і легкої промисловості. Основна характеристика цих моделей - максимальний діаметр обтиску рукавів з внутрішнім діаметром 3/4 "4SH або 1" 2SN. Ручні моделі для більш великих рукавів також присутні в асортименті. Це P20HP від ​​FINN-POWER, який може обпресувати рукав з внутрішнім діаметром 1 1/4 "4SH або 1 1/2" 2SN. За запитом їх можна переобладнати на електро- або пневмопривід.
  • Стаціонарні верстати для обтиску гідравлічних шлангів. Верстати для серійного виробництва рукавів високого тиску. Працюють від мережі з напругою 220-380V, мають вдосконалені характеристики. Створені для щоденної роботи. Топ продажів займає професійні обтискні стани P32MS і P20MS від FINN-POWER. На них встановлені гідростанції з електроприводом і приводяться в дію від мережі 220-380V.

Купити верстат для обтиску гідравлічних шлангів з доставкою по лояльною ціною Ви можете на сайті інтернет-магазину HYDROSCAND. Перейшовши в розділ обладнання для РВД, Ви з легкістю можете підібрати цікаву модель. На все обладнання розповсюджується гарантія. За додатковою інформацією Ви можете звернутися до технічного фахівця HYDROSCAND.