Захист шлангів

СписокСітка

Показати:

Всі
Сталева спіраль, пласка, 5521
Артикул: 783047
5521 Сталева спіраль, пласка Поставляється тільки в метровій довжині ..
Захисна спіраль, пласка, 5523
Артикул: 783098
Захисна спіраль, пласка 5523 Захисна спіраль, чорна, пласка. ..
Захисна оболонка для рукавів, 5524
Артикул: 783114
5524 Захисна оболонка для рукавів, жовта, пласка ..
Захисна оболонка для рукавів, 5526
Артикул: 783165
5526 Захисна оболонка для рукавів, чорна, пласка Захисна оболонка для рукавів стискається під час з..
Вогнезахисна оболонка для рукавів, 5525
Артикул: 783194
5525 Вогнезахисна оболонка для рукавів Скловолокно / силікон Діапазон температур: -65ºС - + 2..
Обтискний рукав, ПВХ, 5527
Артикул: 783216
5527 Обтискний рукав, ПВХ Температура обтискання: 100-115ºС Здатність обтискання, по діаметру..
Обплетення із нержавіючої сталі, 5528
Артикул: 783226
5528 Обплетення із нержавіючої сталі ..

Захист шлангів високого тиску Hydroscand

HYDROSCAND Україна представляє величезний вибір захисних спіралей для РВД різного кольору та розміру, які характеризуються високою надійністю та тривалим терміном експлуатації. Весь асортимент із розмірними сітками та характеристиками вказаний у нашому інтернет-магазині HYDROSCAND у каталозі продукції. Якщо Вам потрібна додаткова інформація — залиште заявку на консультацію з нашими технічними фахівцями. Ми є офіційними представниками шведської компанії HYDROSCAND в Україні, тому якісність усіх товарів на належному рівні. Саме у нас Ви можете придбати захист для РВД найвищої якості на ринку.
Велика мережа магазинів-майстерень по Україні, лояльні ціни, підтримка в режимі 24/7, постійна наявність на складі, досвідчені технічні фахівці, якісне гідравлічне обладнання - все це HYDROSCAND Україна.
Пластикова спіраль HYDROSCAND — стандартні пластикові протектори для шлангів, конструкція яких нагадує спіраль. Вони захищають гідравлічні та пневматичні шланги від тертя, ударів та будь-якого іншого виду механічного впливу, і таким чином продовжують термін служби рукавів.
Купити та замовити з доставкою за лояльною ціною захист від перетирання для рукавів високого тиску Ви можете скориставшись нашим інтернет-магазином або звернувшись до найближчої філії.

Особливості захисної спіралі для РВД

Спіральний захист для РВД підходить для більшості типів гідравлічних та промислових рукавів у зборі у широкому спектрі галузей промисловості. Спіраль має відмінну «пам'ять» для відновлення для максимального охоплення шланга і виняткового захисту від защемлення. Спіральний захист підтримує високу стійкість до стирання, яка була підтверджена в суворих умовах, і має гарну стійкість до УФ-променів. Спіральний захист HYDROSCAND застосовується як навивка для окремих шлангів або кількох пучків шлангів та постачається в рулонах, упакованих у картонні коробки для зручного зберігання. Також в асортименті представлений захист у фасуванні по 1 метру.
Захисні спіралі відрізняються легкістю установки і є економічним та високоякісним вибором для захисту РВД та будь-яких інших трубопроводів. Захисні спіралі виробляються екструдуванням вихідного матеріалу HDPE. Саме через такий метод виробництва наші спіралі мають надзвичайно міцну структуру та округлі краї, що не ушкоджують шланги.
Спіралі мають такі особливості:

  • якісний матеріал;
  • стійкість до агресивних рідин, як кислота, олія, розчинники;
  • гнучкість;
  • стійкість до ультрафіолету;
  • включають антистатичну добавку для видалення пилу та бруду;
  • працюють у діапазоні температур від -50°C до +80°C (постійно)/100°C (короткочасно);
  • підлягають вторинній переробці.