Сталеві гідравлічні труби

Труби охоплюють широкий спектр матеріалів для всіх типів застосувань в системах гідравліки і пневматики.

СписокСітка

Показати:

Всі
Труба сталева без покриття гідравлічна безшовна
Артикул: 1900
Сталеві труби гідравлічного призначення діаметром від 4 мм до 50 мм. У стандартному виконанні труби ..
Сталева гідравлічна труба безшовна хромована
Артикул: 1902
Сталеві труби гідравлічного призначення діаметром від 4 мм до 50 мм. У стандартному виконанні труби ..
Труба з нержавіючої сталі гідравлічна безшовна
Артикул: 1920
Сталеві труби гідравлічного призначення діаметром від 4 мм до 50 мм. У стандартному виконанні труби ..
Труба нержавіюча зварна гідравлічна
Артикул: 1922
Сталеві труби гідравлічного призначення діаметром від 4 мм до 50 мм. У зварному виконанні.  ..

Сталеві гідравлічні труби Hydroscand

Hydroscand - іменитий світовий лідер в сфері виробництва обладнання і комплектуючих для гідравлічних і пневматичних систем. Шведська компанія застосовує інноваційні технології власної розробки, а на кожному етапі виробничого циклу здійснюється суворий контроль. Завдяки цьому продукція, що випускається володіє бездоганною якістю, широко застосовується в різних галузях промисловості.
На українському ринку високим попитом користуються сталеві труби для гідравліки, які застосовують при облаштуванні жорстких трубопроводів, призначених для транспортування під високим тиском рідин і газів різного ступеня агресивності, включаючи хімічні речовини, гідравлічні масла, паливо і т. д.

Купівля гідравлічних труб в Україні

Купити сталеві безшовні та зварні труби для гідравліки або пневматики ви можете в інтернет-магазині «Гідросканд». Ми є офіційним партнером шведського виробника в Україні, тому надаємо високоякісну і оригінальну трубну продукцію для різноманітних системах високого тиску.
У великому каталозі представлений великий вибір сталевих гідравлічних труб, які пропонуються за найбільш привабливими цінами завдяки лояльній ціновій політиці нашого магазину. А широка мережа майстерень Hydroscand дозволяє здійснювати оперативну доставку сталевих трубопроводів для гідравліки по всіх містах України.

Сфери застосування гідравлічних труб

Гідравлічні сталеві труби від компанії Hydroscand знайшли широке застосування в наступних сферах:

  • машинобудування, верстатобудування, суднобудування;
  • сільське господарство;
  • гірничодобувна промисловість;
  • дорожньо-будівельна галузь;
  • виробництво спеціалізованої техніки та т. д.

Особливості виготовлення гідравлічних труб високого тиску

Труби високого тиску є сталевими вироби круглого перетину з багатошаровою внутрішньою структурою, завдяки чому мають підвищену стійкість до агресивних хімічних середовищ, що гарантує тривалий термін експлуатації. Труби для гідравліки розраховані на найвищі навантаження, а застосовують їх в місцях, де немає обов'язкової вимоги до рухливості сполучних вузлів трубопроводу, а також обмежена простір для установки гідравлічних рукавів
Шведська компанія Hydroscand пропонує як безшовні, так і зварні гідравлічні труби. Дані вироби виготовляють за допомогою холоднокатаного витягування за європейськими стандартами з використанням високоміцної нержавіючої сталі, алюмінієвих або мідних сплавів.
Завдяки спеціалізованим технологіям виробництва забезпечується чудова міцність готової трубної продукції, стійкість до агресивних дій. Відсутність окалини гарантує максимальну чистоту внутрішньої і зовнішньої поверхні. Як тільки вироби сформовані, їх покривають цинковими або фосфатними складами для підвищення захисту від зовнішніх впливів.
Щоб оформити замовлення на покупку сталевих гідравлічних труб Hydroscand, скористайтеся онлайн-формою на сайті нашого магазину або зв'яжіться по телефону з менеджерами «Гідросканд».