Loctite — Промислова хімія

Материалы Loctite от Henkel разработаны для решения технических вопросов на всех этапах производства, технического обслуживания и ремонта оборудования и техники. Представленные продукты предназначены для оптимального решения разносторонних задач. Все они соответствуют высоким стандартам качества Henkel, прошли проверку качества, сертифицированы и успешно используются ведущими мировыми производителями автомобилей и оборудования, в машиностроении и приборостроении, металлообработке, строительстве, техническом обслуживании, ремонте и других сферах деятельности. Их применение поможет вам повысить надежность и долговечность вашей продукции, упростить и ускорить производственные процессы, легко и качественно провести ремонт техники. Наша цель ― обеспечить вас наилучшими материалами и технической поддержкой.

Промислова хімія Loctite

У сучасному світі в жодній галузі виробництва неможливо обійтися без спеціальної промислової хімії, яка допомагає вирішувати такі завдання, як мастило, склеювання, фіксація вузлів, герметизація з'єднань, очищення поверхонь. Компанія HYDROSCAND як офіційний постачальник продукції LOCTITE в Україні пропонує один із найширших асортиментів промислової хімії в Україні. Наш каталог продукції надає цілий ряд різноманітних герметиків, клеїв, очисників та мастил.
Купити Loctite (локтайт) та замовити з доставкою за лояльною ціною промислову хімію відмінної німецької якості Ви можете у нашому інтернет-магазині. З повним асортиментом Вас ознайомить онлайн-каталог продукції на сайті. При виникненні труднощі вибору наші технічні фахівці з радістю Вам допоможуть і підберуть необхідні компоненти. Ми гарантуємо Вам найкращу ціну на ринку, а наш асортимент продукції вирішить будь-яке Ваше завдання!

Переваги хімії Loctite

Компанія «Хенкель Адгезів Технолоджіс» — світовий виробник промислової хімії, який займає лідируючі позиції у галузі високоефективних рішень. Бренд лідирує сьогодні за допомогою унікального портфеля революційних інновацій, індивідуальних рішень та величезного асортименту клеїв, герметиків та функціональних покриттів.
LOCTITE об'єднує інновації та технологічне лідерство, а також тісне партнерство з клієнтами, щоб надавати рішення, які є невід'ємною частиною незліченних промислових та споживчих товарів. HENKEL використовує свою глобальну присутність і наші експертні знання, щоб пропонувати користувачам у всьому світі виграшне поєднання найкращого у своєму класі обслуговування та передових технологій.

Які види продукції Loctite можна купити у магазині Hydroscand

У каталозі на нашому сайті ви знайдете різноманітну продукцію LOCTITE з таких груп товарів:

 • Фіксатори різьбових з'єднань (для запобігання відкручування різьбових з'єднань);
 • Фіксатори вал-втулка (для фіксації циліндричних деталей у корпусах);
 • Герметики різьбових з'єднань (для герметизації з'єднань з різьблення);
 • Герметики фланцеві (ущільнюють фланцеві поверхні, цим герметизують їх);
 • Силіконові клеї-герметики (м'які силіконові клеї-герметики використовують там, де потрібен м'який клейовий шов);
 • Ціаноакрилатні клеї або моментальні (використовують для швидких ремонтів та склеювання різних матеріалів);
 • Акрилові клеї активаторного затвердіння (полімеризуються за допомогою спеціальних активаторів - затверджувача);
 • Епоксидні клеї та склади для відновлення поверхні (двокомпонентні склади для надійного відновлення поверхонь);
 • Засоби очищення (спеціальні очисники-знежирювачі для підготовки та очищення поверхонь);
 • Мастильні матеріали (вузькоспеціальні матеріали, що застосовуються на спеціальному обладнанні);
 • Клеї-гібриди;
 • Поліуретанові клеї-герметики (PU).

Кожен продукт "Локтайт" підбирається під конкретне призначення. Для консультації зв'яжіться з нашими спеціалістами.