Пневматика

Пневматичне обладнання Hydroscand

У сучасній промисловій сфері представлено багато пневматичних виробників, серед яких яскраво виділяється компанія HYDROSCAND. Цей іменитий шведський бренд завоював свою репутацію такими відзнаками:

 • висока якість виконання продукції;
 • низька вартість продукції, оскільки вся продукція поставляється безпосередньо із заводів-виробників;
 • широкий асортимент;
 • наявність товарів на складі 24/7/365;
 • сертифікована продукція, яка проходить найсуворіший контроль якості у випробувальних лабораторіях HYDROSCAND у Стокгольмі.

Одним із ключових напрямків компанії є обладнання для пневматики. У каталозі HYDROSCAND представлений величезний вибір повітряного обладнання від перевірених світових виробників. Дане обладнання працює за рахунок подачі стисненого повітря, завдяки цьому виключається сильне навантаження, а експлуатація таких систем безпечна.
Купити пневматичне обладнання за вигідною ціною з доставкою Ви можете в мережі майстерень HYDROSCAND або замовити через онлайн-форму в нашому інтернет-магазині.

Сфери застосування промислової пневматики

Пневматика застосовується у всіх галузях важкої промисловості. Такі системи приводять у дію робочі механізми, керують основними робочими машинами. У кожній станції технічного обслуговування встановлені пневматичні системи, до яких підключені пневматичні інструменти для прискорення та полегшення процесу ремонту машин та обладнання.

Види обладнання для пневматики

Які ж бувають види пневматичного обладнання? Серед найпопулярніших:

 • пневматичні фітинги. Це адаптери та перехідники, призначення яких з'єднувати повітряну систему з робочими органами та приводити їх у дію. Вони бувають пластмасового, латунного та нержавіючого виконання.
 • пневматичні клапани. Використовуються для направлення потоку повітря до робочих органів. Кожен вид клапана має свою важливу схему роботи і підбирається під потреби системи індивідуально.
 • пневматичні розподільники. Використовуються для перерозподілу та розведення пневматичних ліній. При підборі пневморозподільника варто звернути увагу на такі параметри, як пропускна здатність (л/хв), спосіб керування (електропневматичні, електромагнітні, механічні), кількість робочих клапанів, основна робоча позиція, діапазон робочих температур.
 • пневматичні лінії. Це трубопроводи, з яких передається повітряний потік. Вони бувають гумові, поліуретанові, поліамідні та комбіновані. Також при підборі варто звернути увагу на показники робочого тиску пневматичної трубки та її розмір, оскільки від нього залежить пропускна спроможність.
 • пневматичні циліндри. Це виконавчий елемент пневматичної системи. Він переводить енергію стисненого повітря в механічний поступальний або обертальний рух. Циліндри бувають компактних і габаритних розмірів з великим ходом штока.
 • блоки для підготовки повітря. Це пристрій, який очищає повітряний потік від жорстких частинок.