Швидкороз'ємні з'єднання (ШРЗ)

Швидкороз'ємні з'єднання мають широке застосування, а саме можливість монтажу та демонтажу рукавів без інструментів, необхідна для багатьох видів робіт, наприклад, в ручних пневматичних інструментах, переносних гідравлічних установках, випробувальних установках, кранах, буксирних пристроях і системах на пристанях.

 

Компанія «Гідросканд» пропонує безліч типів швидкороз'ємних фітингів, наприклад таких, які можуть з'єднуватися під тиском, кислотостійких фітингів для агресивних середовищ, фітингів з робочим тиском до PN 100 МПа, діаметром каналу / NW 3-50мм, відповідно до вимог стандарту ISO і нормами HTMA.

     Матеріал

     Швидкороз'ємні з'єднання Гідросканд можуть бути поставлені у виконанні з більшості матеріалів, наприклад оцинкована або хромована сталь, нержавіюча і кислотостійка сталь з ущільненнями з нітрилу, вітону, EPDM і тефлону.

 

     Приєднувальні елементи
     В основному використовуються трубні різьби Whitworth (G), інші типи нарізки - на вимогу, наприклад конічні трубні різьби (R), NPTF, UNF, UNC, метрична.

 

     Стандарти та свідоцтва
     Гідросканд може поставити більшість деталей згідно з міжнародними стандартами і сертифікатами якості від Det Norske Veritas, Germanischer Lloyd, DVWG і інших.

 

     Робочий тиск PN
     Робочий тиск вказується для кожної сполучної муфти з коефіцієнтом запасу міцності на розрив 4. Значення робочого тиску відноситься до приєднаної муфти. Зверніть увагу, що гідравлічні удари та імпульси тиску можуть спричинити за собою високі механічні навантаження на систему.

 

СписокСітка

Показати:

Всі
Фітинг швидкороз'ємний, 5550-01
Артикул: 707504
Фітинг швидкороз'ємний. Фітинг використовується в сільському господарстві й в промисловості. ..
Фітинг швидкороз'ємний, 5558-31
Артикул: 707538
Фітинг швидкороз'ємний   ..
Фітинг швидкороз'ємний, 5558-06
Артикул: 707612
Швидкороз'ємний фітинг з вмонтовуваним в панель пристроєм вставки / вилучення, що означає, що шл..
Фітинг швидкороз'ємний, 5558-01
Артикул: 707640
5558-01 Стандартний швидкороз'ємний фітинг для звичайних гідравлічних застосувань в промисловост..
Фітинг швидкороз'ємний, 5552-01
Артикул: 707654
5552-01 Швидкороз'ємний фітинг для пересувних й промислових застосувань. ..
Фітинг швидкороз'ємний, 5552-21
Артикул: 707665
Швидкороз'ємний фітинг з патентованим гасителем тиску, який забезпечує з'єднання під тиском...
Фітинг швидкороз'ємний (ШРЗ), 5552-09
Артикул: 707688
Швидкороз'ємний фітинг для мийки під високим тиском.   ..
Швидкороз'ємне з'єднання (ШРЗ), 5557-05
Артикул: 707725
5557-05 - код товару. Швидкороз'ємний фітинг для низького і середнього робочого тиску. Викор..
Герметичний швидкороз'ємний фітинг, 5TFF
Артикул: 707931
Швидкороз'ємний герметичний фітинг. 5TFF Герметичний швидкороз'ємний фітинг для викори..
Герметичний швидкороз'ємний фітинг, 5TIF
Артикул: 707960
Швидкороз'ємний фітинг для пересувних і промислових гідравлічних застосувань. Герметичний шви..
Швидкороз'ємне з'єднання (ШРЗ), 5558-18/19
Артикул: 707990
Герметичний швидкоз'ємний фітинг із захисним блокуванням. 5558-18 / 19 - код товару. Гермети..
Швидкороз'ємне з'єднання (ШРЗ), 5559-11
Артикул: 708021
559-12 / 13 - код товару Герметичний швидкороз'ємний фітинг для промислових і пересувних гідрав..
Швидкороз'ємне з'єднання, різьбове, 5558-47
Артикул: 708045
Різьбовий та герметичний швидкороз'ємний фітинг для роботи за високого тиску. 5558-47 - код т..
Швидкороз'ємне з'єднання (ШРЗ), різьбове, 5558-80/81
Артикул: 708385
Швидкороз'ємне з'єднання (БРС), різьбове. 5558-80 / 81 Різьбовий фітинг з оцинкованої ст..
Герметичний швидкороз'ємний фітинг, 5557-01
Артикул: 708452
Фітинг швидкороз'ємний герметичний для високого тиску. 5557-01 - код товару Герметичний шв..

Швидкорознімні з'єднання (ШРЗ) Hydroscand

В сучасних галузях промисловості все більш широко застосовуються швидкорознімні з'єднання (ШРЗ). Це спеціалізовані фітинги, які надають можливість швидко та легко здійснювати монтаж / демонтаж рукавів високого тиску, промислових шлангів і інших трубопроводів без використання інструментів. Такі з'єднувачі часто застосовують в якості фітингів ручного пневматичного обладнання, мобільних гідравлічних установок, випробувальних агрегатів, кранової техніки, буксирних пристроїв і ін.
На світовому ринку найбільш високим попитом користуються швидкорознімні з'єднувачі торгової марки Hydroscand. Шведська компанія вважається одним з лідерів світового виробництва обладнання і комплектуючих для гідравлічних і пневматичних систем. Продукція бренду виготовляється на основі передових технологічних рішень, при цьому кожна партія деталей піддається найсуворішому контролю і практичних випробувань. Завдяки цьому з'єднувачі мають чудовою якістю і відповідають найсуворішим вимогам світових стандартів.

Купівля швидкознімних з'єднань для шлангів

Купити швидкорознімні з'єднувачі для РВД і промислових шлангів можна в інтернет-магазині «Гідросканд». Ми виступаємо в ролі офіційного представника шведського виробника в Україні, тому пропонуємо оригінальні гідравлічні комплектуючі та фітинги Hydroscand. У каталозі представлений величезний вибір з'єднувачів, серед яких можна знайти відповідні моделі, щоб приєднувати конкретні рукава, шланги та трубопровідні лінії.
Наша команда організувала прямі поставки з заводів скандинавського виробника і розробила гнучку цінову політику, завдяки чому ми встановлюємо найбільш привабливі ціни на ВРХ та іншу продукцію. Для зручності замовників наш магазин здійснює оперативну доставку швидкознімними з'єднань в будь-яке місто України. До того ж «Гідросканд» відкрив власні майстерні в усіх областях країни, що дозволяє надавати комплексні послуги ремонту та обслуговування гідравлічних компонентів.

Ключові особливості швидкороз'ємних з'єднань для гідравліки

Шведський виробник Hydroscand пропонує різні типи швидкознімними фітингів:

  • муфти, які можна приєднувати при наявності тиску робочого середовища;
  • кислотостойкие з'єднання для трубопроводів з агресивними рідинами;
  • фітинги, розраховані на робочий тиск до 1000 бар;
  • з'єднання для рукавів і шлангів діаметром 3-50 мм, які вироблені відповідно до стандарту ISO і нормам НТМА.

Для виготовлення швидкороз'ємних з'єднань Hydroscand використовують різні матеріали: оцинковану або хромовану сталь, нержавіючу і кислотостійку сталь. При цьому в якості ущільнювачів можуть використовуватися вироби, виконані з нітрилу, вітону, етилен-пропіленова каучуку EPDM, тефлону. Приєднувальна частина зазвичай представлена ​​класичної трубної різьбленням BSP, конічної (R), NPTF, метричної, UNF, UNC.
Кожен вид з'єднувальних муфт розрахований на різний робочий тиск, при цьому вибираючи відповідні фітинги, бажано передбачити запас міцності на розрив з коефіцієнтом 4 - це дозволить уникнути надмірно високих механічних навантажень на систему через гідравлічних ударів і імпульсів тиску. Швидкорознімні з'єднувачі Hydroscand розраховані на роботу з рукавами високого тиску, промисловими шлангами і іншими трубопроводами з температурою транспортованих середовищ від -20 до +100 ° С.
Оформити замовлення на покупку швидкознімними з'єднань для гідравліки ви можете за допомогою онлайн-форми на сайті магазина «Гідросканд» або зателефонувавши нашим менеджерам по телефону.