Фільтр товарів
Ціна
грн
застосувати

Шприци мастильні пневматичні

СписокСітка

Показати:

Всі

Пневмошприц для змащування Hydroscand

На світовому ринку величезним попитом користуються пневмошприци індійської компанії PROLUBE, що поставляються шведською компанією Hydroscand Україна. Це провідний виробник мастильного обладнання, який пропонує найширший асортимент та вибір мастильних шприців, прес-маслянок, муфт до них, ємностей для рідин підлогових нагнітачів, ручних помп для рідин та багато іншого мастильного обладнання. Продукція бренду має найкращу якість, відповідає суворим вимогам світових стандартів промисловості.
Замовити та купити пневмошприц для змащування за конкурентною ціною з доставкою Ви можете у нашому інтернет-магазині.

Особливості пневматичних шприців для змащування

Пневматичні шприци забезпечують високий тиск та точність при дозуванні мастила. Ці пневматичні шприци, що працюють від стисненого повітря, підвищують ефективність та знижують стомлюваність користувача порівняно з нанесенням мастила за допомогою ручних шприців. Вони ідеально підходять для вологих приміщень, де використання пістолетів з батарейним живленням є недоцільним. Вони також є хорошим вибором для застосування, де потрібне часте змащування, наприклад, у станціях технічного обслуговування та на виробничих підприємствах.
Бренд Prolube пропонує повний спектр ручних, пневматичних та електричних насосів для консистентного мастила, для роботи з перекачуванням або дозуванням рідини з урахуванням логістичних вимог, кількості та розташування точок нанесення, а також характеристик рідини, що перекачується або розподіляється.
Основне призначення пневматичного шприца - змащення тертьових механізмів робочого обладнання та систем, де необхідне постійне змащування. У кожній галузі важкої та легкої промисловості знайдеться застосування цих шприців.
Серед усіх видів шприців особливої ​​популярності користуються пневматичні шприци. Насоси пневматичних шприців для консистентного мастила мають двигун з низьким споживанням повітря і не потребують мастила, що робить їх дуже простими в експлуатації.
З основних особливостей можна назвати такі:

  • Конструкція пневмодвигуна не схильна до корозії - лубрикатор не потрібен.
  • Простий та недорогий ремонт.
  • Безшумна конструкція пневмодвигуна відповідає всім галузевим стандартам рівня шуму.
  • Цинкові компоненти дозволяють використовувати їх для підземних гірничих робіт.
  • Пневматичні шприци для консистентного мастила Prolube підходять для важких умов експлуатації та мають 1 рік гарантії.
  • Повністю герметична система мастила з вбудованим сітчастим фільтром - щоразу чиста подача мастила.
  • Всі елементи можна відремонтувати - це забезпечує триваліший термін служби.