Гідромотори

СписокСітка

Показати:

Всі

Гідравлічні мотори HYDROSCAND

У сучасній спецтехніки гідромотори зайняли важливу позицію в усій системі гідравліки. Конструкція гідродвигунів аналогічна конструкції гідронасосів. Передача енергії за допомогою ланцюгів, ремінних передач йде на другий план, адже гідравлічні компоненти займають менше місця і більш зручні у використанні. Принцип роботи полягає в наступному: під силою витіснення гідравлічного масла обертаються робочі органи гідромотора (шестерні або поршні), тим самим обертають вал, який в свою чергу приводить в дію робочий орган обладнання, механізму або машини. Використовувати гідравліку ефективно, завдяки таким особливостям:

 • зручність прокладки ліній передач (адже вони менш громіздкі);
 • мінімальна втрата енергії на тертя;
 • зручне обслуговування.

Асортимент гідромоторів

За конструкцією робочого органу їх можна розділити на:

 • шестеренні;
 • поршневі;
 • Пластинчасті.

За конструктивним особливостями їх поділяють на:

 • пластинчасті;
 • аксіально-поршневі;
 • радіальні.

Основна відмінність між ними - це кут між осями валу і поршня. Наприклад, мотори групи аксіально-поршневих за цією ознакою поділяються на моделі з блоком під нахилом і дискового типу.
Гідравлічні мотори радіальні можуть бути кривошипними і кулачковими.
Які ж основні параметри (характеристики) гидромоторов? Розглянемо найважливіші:

 • Робочий об'єм. Це той обсяг, який гідромотор здатний пропустити через себе за один оборот валу. Вимірюється в см³;
 • Робочий тиск (максимальне). Вимірюється в Мпа (мегапаскалях) або в барах;
 • Частота обертання валу двигуна (максимальна). Вимірюється в кількості оборотів за одну хвилину.

Крім цих параметрів, ще можуть бути такі, як продуктивність мотора, потужність в кВт, приєднувальні розміри.
Гидромотор - компонент, в який необхідно вкластися. До правильності його вибору слід поставитися вкрай ретельно. Завжди стежте за роботою гидромоторов, чистотою гідравлічного масла, зовнішнім виглядом мотора (його забрудненістю).

Гідравлічний двигун: сфера застосування

Гідравлічний мотор високого тиску - це механізм, який приводиться в дію енергією гідравлічної рідини, перетворюючи в механічну енергію обертання валу. По суті, це той же гідравлічний насос, тільки зі зворотним функцією. Система з таким принципом роботи застосовується в комунальній техніці (збиральні машини, приводи підмітальних щіток), приводи лебідок, установок для буріння свердловин, в лісозаготівельних машинах, нафтогазової промисловості, авіації та інших сферах.

Купівля гідравлічних моторів високого тиску в Україні

Компанія HYDROSCAND представляє в своєму каталозі широкий вибір гідравлічного обладнання, в тому числі гидромоторов. Серед них такі марки, як Casappa, Vivoil, Galtech, Caproti, Hansa, Brevini, Sunfab, Bucher, Aber і багато інших. Якість всієї продукцій на високому рівні. Ми пропонуємо найвигіднішу ціну на ринку, оскільки співпрацюємо з заводами-виробниками безпосередньо. Купити гідромотор в Україні Ви можете онлайн через інтернет-магазин або звернувшись по телефону до наших фахівців. Забрати товар, завдяки широкій мережі, Ви можете в будь-якому нашому магазині-майстерні, або оформити доставку транспортними компаніями. Якщо ж у Вас виникли труднощі з підбором гідравлічного мотора, ми з радістю допоможемо Вам знайти краще рішення. Від Вас потрібні тільки вихідні дані для підбору (фото шильдіка, приєднувальні розміри, гідромотор-зразок).