Трубні хомути

Хомут Hydroscand розроблений як елемент кріплення для труб і рукавів. З його допомогою складання труб і трубних груп, а також рукавів в промислових, гідравлічних і загальних трубних установках може виконуватися швидко і ефективно. Поліпропілен з гумовою втулкою є рекомендованим матеріалом для систем з високим рівнем вібрацій. Також він підходить для кріплення електричних кабелів.

Хомути для кріплення труб Hydroscand

Для роботи різних гідравлічних і пневматичних систем використовуються спеціальні жорсткі труби, з'єднання яких здійснюється з використанням міцних фітингів з різьбленням, фланцевих кріплень або за допомогою зварювання. На відміну від рукавів високого тиску і промислових шлангів, жорсткі сталеві трубопроводи вимагають надійного кріплення до стіни або інших поверхонь. Для цього використовують спеціальні хомути.
Одними з найбільш поширених на світовому ринку вважаються хомути для кріплення гідравлічних труб Hydroscand. Шведська компанія є провідним світовим виробником обладнання та комплектуючих для систем гідравліки та пневматики. Продукція бренду характеризується бездоганною якістю, завдяки чому знайшла широке застосування в різних сферах промисловості.

Купівля трубних хомутів в Україні

Купити хомути на трубу для гідравліки ви можете в інтернет-магазині «Гідросканд». Ми виступаємо в якості офіційного представника шведського виробника в Україні, тому в каталозі представлений широкий асортимент виробів для монтажу жорстких гідравлічних трубопроводів. Завдяки прямій співпраці з виробником і застосування грамотно продуманої цінової політики наш магазин пропонує найбільш демократичні ціни. До того ж для зручності клієнтів ми організували оперативну і недорогу доставку гідравлічних комплектуючих в різні міста України.

Модельний ряд хомутів для кріплення труб Hydroscand

Шведський виробник пропонує великий вибір трубних хомутів для систем гідравліки. Вся продукція Hydroscand даної категорії підрозділяється на наступні групи:

  • Стандартні. Дані кріплення застосовуються для традиційних гідравлічних трубопроводів, діаметр яких становить 6-54 мм.
  • Важкі. Такі хомути застосовуються для трубопроводів високого тиску, зовнішній діаметр яких варіюється від 8 до 324 мм.
  • Легкі. Ці кріплення виготовляють з поліпропілену, а призначені вони для різних гідравлічних ліній і жорстких труб 4-22 мм в діаметрі.
  • Подвійні. Особлива серія стандартних хомутів для фіксації двох труб в одному місці.

Для виготовлення гідравлічних трубних фіксаторів використовується поліпропілен (з ПП або гумової втулки), алюмінієвий сплав, поліамід з скловолоконних армуванням. Монтаж трубних кріплень здійснюється з використанням зварних і секційних пластин, які дозволяють витримувати рекомендується відстань між зажимами.
Щоб оформити замовлення на покупку трубних хомутів для гідравліки Hydroscand, скористайтеся онлайн-формою на сайті нашого магазину або зв'яжіться з менеджерами «Гідросканд» зручним способом.