Металорукава

СписокСітка

Показати:

Всі
Гофра / Металорукав гофрований
Артикул: 1484
Металорукав / металева гофра призначена для масел, хімічних речовин, газів, вихлопних газів, парів, ..
Рукав для вихлопних газів, гальванізована сталь
Артикул: 1480-10
Рукав для вихлопних газів, гальванізована сталь, до + 250 ° С, 20-300 мм; 1480-10   ..
Рукав для вихлопних газів, нержавіюча сталь
Артикул: 1480-00
Рукав для вихлопних газів, нержавіюча сталь, до + 700 ° С, 20-300 мм; 1480-00   ..
Гофра / Металорукав щільно і паралельно гофрований, 1485
Артикул: 1485
Гофра металева / металорукав гофрований призначений для масел, хімічних речовин, газів, вихлопних га..
Гофра / Металорукав мініхвильовий паралельно гофрований, 1481
Артикул: 1481
Гофра металева / гофрований металорукав призначений для масел, хімічних речовин, газів, вихлопних га..
Гофра / Металорукав мініхвильовий паралельно гофрований механічної форми, 1489
Артикул: 1489
Гофра / гофрований металорукав призначений для масел, хімічних речовин, газів, вихлопних газів, парі..
Гофра / Металорукав спірально гофрований, 1494
Артикул: 1494
Гофра металева / металорукав гофрований призначений для масел, хімічних речовин, газів, вихлопних га..

Металорукави HYDROSCAND

Мережа майстерень HYDROSCAND Україна пропонує широкий асортимент гофрованих металлорукавов в оплетке під різні середовища і сфери використання. Ці гідравлічні трубопроводи підходять для транспортування різних газів, гарячих і сверххолодних рідин. Наші вироби виготовляються у відповідності з усіма технічними вимогами. Ми робимо продукцію якісно, ​​швидко, зі знанням справи і гарантією. Нам під силу будь-яка партія цих унікальних трубопроводів. За запитом, HYDROSCAND пропонує також гофровані металорукава з попередньо встановленими фітингами, за допомогою приварювання аргонно-дугового зварювання. Доступні рукава з паралельними і спіральними переплетенням. Кожен виріб проходить попереднє випробування на герметичність і тест на стійкість до тиску. Ознайомитися з повним асортиментом товарів можна в нашому каталозі. Щоб отримати консультацію і дізнатися ціну, скористайтеся онлайн формою на сайті або зв'яжіться з менеджером в найближчому до Вас магазині-майстерні. Наші фахівці з радістю нададуть Вам всю необхідну інформацію. Також Ви можете оформити на сайті доставку продукції.

Область застосування металевих шлангів

Металорукави HYDROSCAND для гідравліки, завдяки особливості конструкції, мають багато застосувань. Основний матеріал даного товару - нержавіюча сталь, тому шланги можна використовувати:

 • як демпфер в установках з підвищеною вібрацією;
 • для пари;
 • для хімікатів;
 • для вихлопних газів;
 • для масел з дуже високою температурою (більше + 150 ° С).

Такий широкий функціонал дозволяє використовувати шланги в таких сферах промисловості, як:

 • атомна енергетика;
 • автотранспортна;
 • нафтогазопереробної;
 • металургія;
 • суднобудівництво;
 • верстатобудівельна;
 • хімічна;
 • харчова;
 • кріогенна;
 • медична.

Види металевих рукавів

Класифікація основних видів металлорукавов з нержавіючої сталі HYDROSCAND, доступних до замовлення:

 • паралельно гофрований;
 • спірально гофрований;
 • повністю блокований (вихлопні шланги).

Розглянемо кожен з них:

 1. Металорукави з паралельним гофрированием з нержавіючої сталі. Робочий тиск становить до 105 БАР (атмосфер). Даний вид РВД відрізняється високою гнучкістю і тривалим терміном експлуатації. Ці шланги стійкі до високого тиску, можуть гасити коливання вібрації, відмінно підходять до тиску з пульсацією. Металевий гофрований рукав використовуються в зонах з підвищеним температурним впливом, наприклад, моторний відсік, промисловий компресор, система випуску відпрацьованих вихлопних газів. Дуже добре підходить для транспортування гарячих (до + 550 ° С) і холодних (до -200 ° С) рідин, агресивних хімікатів (наприклад, лугів). Ці РВД повністю герметичні, внаслідок чого, можуть використовуватися для транспортування різного роду газів, а також пара.
 2. Металорукави зі спіральним гофрированием з нержавіючої сталі. Ці металеві шланги мають схожість з паралельно гофрованими. У порівнянні з паралельною гофрой, спіральна має набагато менший мінімальний радіус вигину, відповідно сам рука - більш гнучкий. Робочий тиск досягає 175 БАР при тому самому температурному діапазоні від -200 ° С до + 550 ° С.
 3. Повністю блоковані металеві рукава (або вихлопні). Цей вид витримує температуру до + 800 ° С. Серед металлорукавов є моделі з нержавіючої та гальванізується, з можливістю кріплення / від'єднання. Даний вид рукавів досить стійкий до впливу зовнішніх факторів, а також скручування і розтягування. Ці металлорукава ідеально підходять до систем випуску відпрацьованих газів для станцій технічного обслуговування, вантажного транспорту, стаціонарних генераторів, сільськогосподарської та аграрної техніки. Крім того, їх можна застосовувати для транспортування дрібних частинок, таких як гранули, зерно, тирса.