Фітинги обстискні

Обтискний фітінг HYDROSCAND

HYDROSCAND — великий європейський виробник фітингів для гідравлічних шлангів з широким асортиментом товарів та складом, що повністю укомплектований готовими до відправки товарами.
Фітинги виготовляються для монтажу на основні гнучкі шланги та труби:

  • з обплетенням із сталевого дроту;
  • зі спіраллю зі сталевого дроту;

шланги з термопласту (з текстильним обплетенням або металопластиковим).
Всі фітинги здатні задовольнити численні потреби наших клієнтів відповідно до основних стандартів збирання шлангів: BSP, SAE, ORFS, JIC, NPTF - NPSM.
У широкому асортименті продукції Ви зможете знайти все, що потрібно Вашій компанії у будь-яких сферах застосування. Ми виконуємо всі виробничі процеси, остаточне складання, контроль якості та випробування всередині компанії. Тільки матеріали найвищої якості та новітні технології для оптимізації ефективності та витрат та підвищення робочих характеристик.
Компанія виготовляє повний асортимент шлангових фітингів для гідравлічних систем.
Одна із сильних сторін HYDROSCAND — це сектор досліджень та розробок, і ми пишаємося тим, що перебуваємо в авангарді технологічних інновацій. Абсолютно вся продукція проходить контроль якості у Швеції, тому щодо якості можна не сумніватися.

Фітинги обжимні HYDROSCAND Україна

Ми поставляємо стандартні фітинги тиску з діаметром від DN04 до DN76 з численними кроками за короткий термін. Основою для цього є типи з'єднань відповідно до міжнародних стандартів, наприклад, SAE або DIN. Переваги полягають у тому, що різні розміри та типи сполук можна комбінувати з різними шланговими сполуками та відводами. Абсолютно всі вироби виготовляються на високоякісному обладнанні та пристроях.
Фітинги високого тиску проходять імпульсні випробування відповідно до DIN EN ISO 6803. Крім того, фітинги INTERLOCK у максимальному діапазоні тиску захищені від виривання окремою зоною блокування.
Ми виробляємо з'єднання для фітингів гідравлічних гнучких трубопроводів для зняття (зачищення) та без зняття (без зачистки). Завдяки дуже високому рівню вертикальної інтеграції та відповідному механічному обладнанню ми доставляємо окремі вироби, невеликі партії чи масові товари відповідно до Ваших потреб.
Більшість товарів з нашого каталогу є у наявності. Сталеві (з цинковим покриттям), нержавіючі або латунні - будь-який матеріал зможемо поставити в найкоротші терміни. Наші співробітники будуть раді відповісти на будь-які Ваші питання щодо технічних деталей.
Вам потрібні спеціальні форми? Наша сила також полягає в розробці та виробництві спеціальних рішень для гідравлічних компонентів та систем.

Купити обтискні фітинги Гідросканд

Купити або замовити фітинг обжимної високої якості з доставкою або самовивозом Ви можете у нашому онлайн-магазині «Гідросканд». Ціна на обтискні фітинги залежить від їхньої рідкості та розміру.
Ми є офіційним представником шведської компанії в Україні, тому пропонуємо в асортименті товар найвищої якості.