Крани кульові

СписокСітка

Показати:

Всі
Дросель гідравлічний, внутрішнє різьблення G (BSP)
Артикул: 8070
Дросель застосовується замість застарілих вентелей, і характеризуються боее "тонким" і пла..
Дросель гідравлічний із зворотнім клапаном, внутрішнє різьблення G (BSP)
Артикул: 8072
Дросель застосовується замість застарілих вентелей, і характеризуються боее "тонким" і пла..

Кульові крани Hydroscand

Hydroscand вважається світовим лідером виробництва комплектуючих для систем гідравліки та пневматики. Високим попитом на українському ринку користується запірно-регулююча арматура, яка широко застосовується в різних галузях промисловості. Так, в гідросистемах часто використовуються кульові крани, які дозволяють повністю перекривати або змінювати потік транспортуються рідин.

Купити кульової кран для гідравліки в Україні

Якщо вам необхідно купити кульові крани і іншу трубопровідну арматуру для з'єднання РВТ, промислових шлангів і жорстких труб в системах гідравліки або пневматики, запрошуємо відвідати онлайн-магазин «Гідросканд». Ми є офіційним дилером скандинавського бренду в Україні, тому пропонуємо тільки оригінальну продукцію найвищої якості.
Каталог надає величезний вибір типорозмірів запірної арматури, що дозволить кожному клієнту можливість знайти підходящі варіанти для конкретних трубопроводів. Ціна на кульові крани для масла та інших технічних рідин у нас є найбільш привабливою на українському ринку, адже ми напряму співпрацюємо з виробником і застосовуємо гнучку політику ціноутворення. Для зручності клієнтів наш магазин організував швидку доставку по всіх містах України. Також у нас є широка мережа майстерень у всіх областях країни, завдяки чому ми надаємо послуги ремонту та обслуговування пневматичних і гідравлічних комплектуючих.

Як працюють крани шарові високого тиску

Кульові крани Hydroscand, що використовуються в трубопроводах високого тиску, представлені втулкою з внутрішнім запірним сферичним елементом. У цій кулі виконано наскрізний отвір, яке повністю збігається з трубопровідної віссю при відкритому стані арматури. Це забезпечує вільну транспортування робочих рідин або газів. При повороті кулі на 90 градусів (здійснюється вентилем або ручкою) отвір кулі повністю закривається, що перекриває потік середовища, що транспортується.

Різновиди кульових кранів

Виходячи з типу кріплення внутрішнього кулі, запірна арматура підрозділяється на два види:

  • Плаваючий. Це відносно прості крани, в яких куля не з'єднує жорстко з вентилем або ручкою. Герметизація забезпечується завдяки притиску сфери потоком рідини до вихідного кільцевому ущільнювача. Такі кулі застосовуються в кранах невеликого діаметру.
  • Двоопорний. В цьому випадку запірна сфера фіксується на двох опорах. Для забезпечення герметизації полімерні кільцеві ущільнення притискаються до кулі.

Hydroscand пропонує дво- або триходові кульові крани для систем гідравліки та пневматики. Двоходові моделі використовуються для перекриття або відкривання потоку робочих рідин і газів з температурою -60 до +230 ° С, а триходові дозволяють перенаправляти рух робочої середовища в різні трубопровідні гілки. Запірна арматура шведського виробника розрахована на внутрішній тиск не більше 500 бар.