Світлодіодне робоче світло

Високоякісні світлодіодні (LED) ліхтарі в Україні.
Компанія Гідросканд пропонує широкий вибір світлодіодних освітлювальних приладів різних видів і типорозмірів. Завдяки великій яскравості, економічності і довговічності світлодіоди витіснили своїх попередників і підкорили користувачів. Такі ліхтарі мають широку сферу застосування і різноманітність моделей. У нас Ви можете вибрати світлодіодні ліхтарі різного типу: ручні, налобні, переносні, які працюють від батарейок і на акумуляторах.

Світлодіодне робоче світло HYDROSCAND

Компанія HYDROSCAND є світовим лідером виробництва гідравлічної арматури і супутніх товарів. Вся продукція з каталогу сертифікована і має високу якість виконання. Серед всіх товарів, невід'ємною частиною є світлодіодне робоче світло виробництва індійської компанії GROZ. Завдяки великій яскравості, автономності роботи і довговічності світлодіоди витіснили своїх попередників (лампи розжарювання) і підкорили користувачів у всьому світі. Такі ліхтарі мають широку сферу застосування і різноманітність моделей. У нас Ви можете вибрати світлодіодні ліхтарі різного типу: ручні, налобні, переносні, які працюють від батарейок, на акумуляторах або від мережі.

LED робоче світло: сфера застосування

Якісне освітлення є важливою частиною будь-якого робочого процесу, адже не бачачи в повній мірі всіх деталей, неможливо провести належну діагностику або технічне обслуговування. Ліхтарі застосовуються на станціях технічного обслуговування, так як вони допомагають більш детально оцінювати ситуацію і полегшують огляд всіх вузлів. Також їх можна застосовувати в таких сферах, як:

  • гірничодобувна;
  • сільськогосподарська;
  • суднобудівна;
  • дорожньо-будівельна;
  • автотранспортна;
  • авіаційна.

Різновиди робочого світла для спецтехніки

Компанія HYDROSCAND Україна пропонує світлодіодні лампи таких видів:

  • Портативні ліхтарики. Це маленькі ручні пристрої з безліччю функцій. Вони комплектуються гачками для підвішування, магнітами, кріпленнями на пояс або до голови. Також вони поставляються в протиударному, пиловологозахищенному виконанні. Джерело живлення ліхтариків - це батарейки, але в більшості моделей встановлені літій-іонні акумулятори. Кабелі для підзарядки поставляються в комплекті;
  • Світлодіодні фари. Даний тип освітлення встановлюється безпосередньо на спецтехніку. Фари підключаються до бортової мережі 12V або 24V. Відрізняються кількістю і розміром світлодіодів;
  • Прожектори. Це ті ж ліхтарики, тільки в більш потужному виконанні. Таке освітлення можна використовувати, як основнк робочк світло, завдяки їх потужному світловому потоку. Вони мають дуже ємну акумуляторну батарею для автономної роботи. Деякі моделі живляться від звичайних батарейок або мережі 220V. Прожектори зі своїми акумуляторними батареями можуть також використовуватися як повербанки для підзарядки інших пристроїв за допомогою USB кабелів.

Всі вироби виготовляються з якісних матеріалів і проходять контроль ще на виробництві. Для виробів із пластику використовується ударостійкий АБС-матеріал. Світлодіоди бувають LED (багато маленьких світлодіодів малої потужності) і COB (менша кількість при більшій потужності) типів. Вся продукція ретельно упаковується в заводську упаковку і в такому вигляді поставляється користувачам.

Купівля світлодіодних ліхтарів HYDROSCAND

У нашому інтернет-магазині можна ознайомитися з асортиментом і цінами на товари. Якщо вам хочеться випробувати конкретні моделі наживо, відвідайте будь-який з наших магазинів-майстерень. У кожному нашому філіалі представлений стенд, на якому можна випробувати роботу всіх моделей світлодіодних ліхтариків, фар і прожекторів. Технічні фахівці компанії розкажуть про переваги та особливості всіх моделей, а також допоможуть підібрати лампу під Ваші цілі і завдання. А якщо немає можливості приїхати до нас, зв'яжіться з менеджерами і вони з радістю оформлять доставку будь-яким зручним для Вас способом.